Тимът на Сепси спечели с гръмкото 4:1 като гост на Политехника в мач от седмия кръг на румънската Лига 1. Българинът Радослав Димитров беше титуляр за победителите и остана на терена до 60-ата минута.

Сепси водеше с 3:0 още до почивката след попадения на Адмр Байрович в 24-ата, Габриел Вашвари в 34-ата от дузпа и Рашид Боухена в 39-ата минута. В 23-ата минута Димитров пък полуи жълт картон.

В 53-ата минута Дору Попадидиуч върна един гол за домакините, а седем минути по-късно Радослав Димитров отстъпи мястото си на Панайотис Делианидис.

Крайният резултат бе оформен в последната минута от редовното време, след като Мануел Де Ириондо си отбеляза автогол.

С този успех Сепси събраха актив от 12 точки и се наредиха на четвъртата позиция. Политехника са осми с девет пункта.