Българският халф Антони Иванов имаше важна роля при равенството на неговия тим срещу Динамо Букурещ в домакинството си от 26-ия кръг на румънската Лига 1. Сънародникът ни се отличи с асистенция за изравнителния гол на Хефте, но малко след това получи директен червен картон.

Гостите от Букурещ поведоха в 19-ата минута след страхотен диагонален изстрел на Стелиано Филип.

Волунтари обаче успя да изравни в началото на втората част. В 52-ата минута Хефте направи двойно подаване с Иванов, нахлу в наказателното поле и реализира за 1:1.

В 60-ата минута Иванов обаче бе провокиран от Стелиано Филип, който първо го изблъска в гръб, а после му каза нещо докато беше на земята. Българинът скочи на крака и го изблъска за гушата, а съдиите прецениха, че действието му заслужава директен червен картон.

Дори и с човек по-малко Волунтари удържа равенството, но то не зарадва много домакините, които остават на 14-ата позиция с 25 точки. Динамо е една позиция по-напред на 13-ото място с 27 точки.