Любимецът на синята публика Георги Иванов – Гонзо, игра цял мач при победата на неговия Риека над местния Интер (Запрешич). Българският нападател не успя да се разпише за тима си, но за сметка на това отборът му се поздрави с успеха след последния съдийски сигнал – 2:1 като домакин.

След тази победа Риека продължава да държи второто място в класирането на хърватското първенство с 26 точки, като успява да пази разликата си лидера Динамо Загреб.

Гостите успяха да открият резултата чрез дузпа реализирана от Гъргурович в 11-та минута. Домакините обаче се съвзеха малко след почивката, когато в 57-та минута резултатът бе изравнен чрез Будичин.

В 73-та Далович оформи крайното 2:1, което бе достатъчно Георги Иванов – Гонзо и неговите съотборници да се поздравят с крайния успех и трите точки, които ги оставят на второ място в таблицата.

По-късно е срещата между лидера Динамо Загреб и осмия във временното класиране - Шибеник.