Тримата българи в отбора на Амкар Перм взеха участие в контролната среща на руския тим в последния ден от лагера в Линдабрун. Георги Пеев, Мартин Кушев и Захари Сираков играха през първото полувреме на мача, който завърши с минимална победа – 1:0, над местния втородивизионен тим Пандорф.

Единственото попадение в двубоя падна в края на мача (84 минута), а в голмайстор се превърна Евгений Савин.

Според информацията поместена на официалния сайт на Амкар, с отлична игра се е отличил Мартин Кушев, който на няколко пъти е бил в добра позиция да направи резултата поне класически, а руският тим е диктувал темпото и стила на игра почти през целия двубой.

По време на лагера в Австрия играчите на Амкар Перм преминаха медицински изследвания, според резултатите на които всеки футболист е получил индивидуални наставления на какво да наблегне по време на предстоящия отпуск.