Пламен Крумов игра 21 минути за румънския футболен клуб Университатя Клуж, който беше сразен с 0:4 от КСМС Яш в мач от 14-ия кръг на местното футболно първенство. С това българският футболист и неговите съотборници останаха на четири точки от зоната на изпадащите, където предпоследен е Яш.

Сюлейман Кейта даде тон на мача за домакините с попадение още в третата минута на мача, а до почивката последва истински погром за гостуващия тим от Клуж. Жолт Силагуи получи червен картон за нарушение в собственото си наказателно поле в 20-та минута, а дузпата беше реализирана от Разван Тинчу.

Богдан Стратон покачи на 3:0 в 42-та минута и през втората част Александру Тиганасу оформи крайното 4:0.

Лидер в класирането на румънския шампионат продължава да бъде Стяуа Букурещ, който има актив от 32 точки. Втори е Пандурий с шест пункта пасив, следван от Астра, Петролул, Васлуй на Живко Миланов и други.