Българският нападател Николай Димитров вкара петия си гол във втора дивизия на турското футболно първенство, след като се разписа във вратата на Ризеспор при загубата на Касъмпаша с 2:4 в среща от петия кръг.

Гостите от Касъмпаша откриха резултата в 12-та минута чрез Йълмаз, но Ризеспор стигна до пълен обрат до края на първото полувреме. Нови два гола през втората част подпечатаха победата на домакините, а попадението на Димитров в 74-та минута беше само почетно за загубата на Касъмпаша.

Димитров се разписа също така във вратата Карталспор при равенството 1:1 в първия кръг, а след това вкара два гола за победата с 3:0 над Денизлиспор. В предишния кръг той заби победното попадение за 2:1 срещу Кършияка.

Силната серия на българина изкачи Касъмпаша на второ място във временното класиране, а загубата срещу Ризеспор е първа от началото на сезона.