Станислав Ангелов игра цял мач при победата с 2:0 на Енерги Котбус като гост на Кобленц в среща от Втора Бундеслига.

Българският национал, който попадна в списъка на Станимир Стоилов за предстоящите световни квалификации с Черна гора и Италия, отново показа майсторство, като в края на първото полувреме пропусна да се разпише във вратата съперника.

За сметка на това Пелето показа, е във форма за двубоите на „трикольорите” ни.

Емил Юла откри за Енерги в 18-ата минута след пас на китаеца Шао Цзъйи, а азиатецът покачи на 2:0 минута след началото на втората част с удар с левия крак.

Изпадналият във Втория ешелон отбор на Енерги демонстрира много по-добра игра от съперника си и бе с класи над него. С показаното в срещата тимът на Станислав Ангелов даде заявка отново да се върне в Първа Бундеслига, като след 4 кръга заема 3-а позиция в подреждането със 7 точки.