Станислав Ангелов игра малко повече от час при равенството 1:1 с Утрехт в мача от третия кръг на груповата на Лига Европа. В другия мач от потока, Ливърпул записа поредния си разочароващ резултат от началото на сезона, този път 0:0 при гостуването на Наполи.

Пелето започна титуляр, и остана на терена до 66-та минута когато бе заменен от Михай Редут.

И двете попадения в срещата паднаха през второто полувреме. Първо домакините от Утрехт успяха да поведат в резултата. В 60-та минута Едуард Дуплан вкара за 1:0. В 75-та минута обаче Алие Шут си отбеляза автогол, с който оформи крайното 1:1.

Без звездите си Стивън Джерард и Фернандо Торес „червените” от „Анфийлд” записаха хикс срещу Наполи, след който англичаните продължават да оглавяват потока.