Станислав Ангелов игра 90 минути за своя отбор Енерги, който поднесе сензацията в 24-я кръг на Първа Бундеслига, след като победи с 2:0 лидера Байерн Мюнхен.

Бившият футболист на Левски получи жълт картон в 78-та минута за нарушение срещу Соса.

В 18-та минута Скела подаде на Йелич, който с хубав удар не остави никакви шансове на Оливър Кан и откри резултата.

Десет минути по-късно Лука Тони падна в наказателното поле на Енерги и съдията даде спорна дузпа за гостите, а също така и показа жълт картон за Раделич.

Наказателният удар бе изпълнен от Франк Рибери, но Тремел спаси удара на френския национал.

В 38-та минута Ривич подаде на Йелич, който бе необезпокояван във вратарското наказателно поле и разстреля Оливър Кан за 2:0.

До края на мача Байерн подложи Енерги на силен натиск, но това не доведе до гол в мрежата на Тремел.