Българският национал Станислав Ангелов направи истински фурор по време на контролата между Енерги Котбус и украинския Зория, която завърши 8:0 за германския отбор.

Поливалентният футболист вкара невероятните три гола в мрежата на съперника. Ангелов започна головата си серия в 27-та минута. Българинът направи резултата три на нула с това попадение, а пред това точни бяха Сьоренсен и Скела.

Пелето направи резултата 4:0 минута преди края на първото полувреме. Станислав Ангелов оформи своя хеттрик в с красив гол в 47-та минута.

Като титуляр за Енерги Котбус започна и Димитър Рангелов, но този път двамата българи си размениха ролите.

Наставникът на тима от Германия смени българските футболисти в 61-та минута, а резултата вече беше набъбнал на 6:0.

Въпреки внушаващия резултат отборът на Зория не е случаен, защото заема 8 позиция в шампионата на Украйна.