Георги Пеев и Захари Сираков играха по 90 минути при загубата на Амкар Прем като гост на Рубин Казан в мач от 9-я кръг на руското първенство.

Резултатът бе открит в 52-та минута, когато Габриел реализира за 1:0. До края на двубоя Георги Пеев опита още няколко удара от далечно разстояние, но не успя да стигне до изравнителното попадение и дори си изпроси жълт картон в 56-та минута.

Домакините доихраха срещата с човек по-малко, след като в 83-та Фелисио получи втори жълт картон за нарушение на правилата, но дори и тогава не се стигна до изравнително попадение.

Третият българин в състава Мартин Кушев игра 3 минути за своя тим. Футболистът се възстанови от контузията, която получи преди около месец.

След тази загуба Амкар Перм се намира на 12-то място с 8 точки в актива си, колкото има и 14-я Рубин Казан, но е с по-лошо голово съотношение.