Герги Пеев и Захари Сираков играха цял мач при загубата на техния Амкар Перм от Криля Советов.

В мач от 7-я кръг на руското първенство българите не успяха да помогнат на своя тим и претърпяха поражение като гост с 0:1.

Единственото попадение в мача падна в първата минута от продължението и бе дело на Бранко.

В 13-та минута при съприкосновение с противников играч Захари Сираков получи лека контузия, това обаче не му попречи да довърши мача.

В 30-та минута българският национал Георги Пеев нанесе опасен удар към вратата на домакините, но въпреки това не успя да изведе отбора си напред.

Третият българин в състава на Амкар Перм Мартин Кушев все още не е възстановен от контузията, която получи преди около месец.

След загубата Амкар Перм се намира на 8-о място във временното класиране на руския шампионат със 7 точки, на 2 от 7-я Локомотив Москва.