Българският защитник Павел Виданов игра цял мач за своя Заглебие Любин при загубата от 9-ия кръг на полската Екстракласа. Тимът на Виданов падна с 0:2 като гост на Завиша Бидкошч и остава във втората половина на временното класиране с актив от само осем точки.

През първото полувреме тимът на Заглебие успя да удържи равенството, но през втората част домакините съумяха да измъкнат трите точки. Гостите от Любин завършиха мача с човек по-малко, след като Банаш получи червен картон в 69-ата минута.

Резултатът в мач бе открит в 62-ата минута от португалеца Васконселош, а минута преди последния съдийски сингал Дригас оформи крайния резултат.

Заглебие заема 10-ото място във временното класиране на полския шампионат, докато тимът на Завиша е 13-ти.