Българският полузащитник Георги Пашов се превърна в герой за своя Арарат-Армения, след като отбеляза гол дълбоко в добавеното време, за да отърве своите от поражение срещу големия конкурент Банантс Ереван. Срещата завърши 1:1, като в първата минута на добавеното време на срещата през първата част Алберт Гаджибеков даде аванс на Банантс, но в 91-ата Георги Пашов изравни резултата за Арарат.

По този начин Арарат остана лидер във временното класиране на арменската Премиер лига, като има 43 точки, на една пред втория Банантс Ереван. Трети и четвърти с по 40 точки остава Пюник Ереван и Алашкерт, а до края на сезона за Арарат-Армения остават осем срещи.

В галерията по-надолу може да видите избрани кадри от равенството между двата челни тима в класирането на Армения.