Обещаващият българин Михаил Иванов пусна четири попадения в контрола между неговия Сиена и Парма. Срещата бе спечелена от „дуковете” с 4:1, а стражът от юношеския тим на Сиена получи шанс за изява.

Иванов стартира като титуляр, защото Елефтеропулос получи контузия в кръста. Първият гол за Парма реализира Палоски още в 14-ата минута на срещата. Малко по-късно в 18-ата опитният Лукарели вкара за втори път във врата на Мишо Иванов. Три минути преди края на първото полувреме българинът спаси опасен изстрел на Лукарели с глава.

След паузата Иванов извади шут на Реджиналдо, който преди време защитаваше цветовете на Фиорентина.

Юношата Иванов пусна трети гол в мрежата си в 49-та минута, когато Палоски реализира второто си попадение в спаринга.

Защитникът Вергасола вкара почетния гол за Сиена в двубоя. Крайното 4:1 за Парма оформи Гали в последните минути на срещата.