Именникът Димитър Иванков опази вратата си суха при победата на неговия Кайзериспор с 1:0 над Трабзонспор в среща от 10-я кръг на турското първенство.

Стражът на националния ни отбор не допусна да бъде изненадан от играчите на съперниковия тим, но и вдигна феновете на крака, след като спаси няколко 100-процентови положения през първото полувреме на двубоя.

Единственото попадение в мача падна секунди преди последния съдийски сигнал. В герой за домакините се превърна Окуай, който реализира в 89-та минута.

Гостите от Трабзонспор играха 24 минути с 10 души, след като Ятара трябваше да напусне терена заради два жълти и съответно червен картон.

Така след поредния успех Кайзериспор се намира на 5-о място във временното класиране в Турция с 16 точки, докато Трабзон е 7-и с 13 точки. Лидер е отборът на Сиваспор с 22.