Националът Николай Димитров отбеляза два гола за Касъмпаша при равенството 2:2 като гост на Ахисар Беледийеспор в среща от 9-ия кръг на турската втора лига.

Бившият халф на Левски изигра поредния си силен мач и бе избран за играч на двубоя.

Българинът вече има 7 попадения от началото на сезона и е начело при голмайсторите във втора турска лига.

Димитров вкара първия си гол в 27-а минута с удар от 25 метра и изравни резултата за 1:1, а в 78-а минута вкара второто си попадение и даде преднина за своя отбор.

Две минути преди края Димитров бе сменен от Хюсеин. Именно след смяната на Хичо падна изравнителен гол за домакините, отбелязан Сертан Вардар за крайното 2:2.

Отборът на Хичо и Георги Сърмов заема 8-о място в класирането на втора турска лига  с 14 точки.