Апоел Рамат Ган, където играят българските футболисти Елин Топузаков, Крум Бибишков и Димитър Телкийски претърпя нова загуба с 1:2 при домакинството си на прекия конкурент Бней Сахин в мач от 12-я кръг на местното първенство. По този начин отборът от Рамат Ган записа пето поредно поражение и се намира на последна позиция в класирането с едва пет точки.

Димитър Телкийски не взе участие в срещата, докато Елин Топузаков игра 90 минути. Крум Бибишков започна като титуляр и бе заменен в 69-та минута.

Гостите поведоха в 17-та минута с гол на Касум, но Снур изравни резултата в 22-та минута.

В 69-та минута Елин Топузаков направи груба грешка и футболистите на Бней Сахин се възползваха от нея, като Даналаче донесе победата за своя отбор.