Българинът Божидар Краев се отличи с нов гол в австралийското първенство. Бившият футболист на Левски реализира за своя Уелингтън Финикс, но тимът му допусна обрат от 0:2 до 3:2 от Уестър Юнайтед в мач от 6-ия кръг на местния шампионат.

Оскар Завада изведе Уелингтън напред в резултата, а Краев покачи на 2:0 след близо час игра. Това бе трето попадение за българина в австралийското първенство.

Помислили, че всичко е приключило, домакините намалиха темпото и платиха скъпо за това. Само четири минути след гола на Краев, резултатът бе намален от Джейкъб Тарт. Александър Прийович изравни шест минути преди края, а в добавеното време Алесандро Диаманти оформи крайния резултат 3:2 в полза на Уестърн Юнайтед.