Българският нападател Емил Ангелов отбеляза нов гол за своя Денизлиспор при равенството 1:1 срещу Бурсаспор за Купата на Турция. Само преди четири дни Бабангида вкара за победата над Джиресунспор, а сега донесе точката срещу Бурса.

Ангелов изравни за 1:1 в 58-та минута, когато засече с глава центриране на Окан отляво. Преди това Тургай бе открил резултата за Бурса през първото полувреме.

Бившият играч на Левски и Литекс остана на терена до 87-та минута, когато бе сменен от Канер. За Бурса участие в мача не взе Димитър Иванков.

С този успех Денизли се изкачи на трето място в група С на турнира за Купата на Турция с 5 точки. Бурса на Иванков е на първо място в групата със 7, колкото има и Сиваспор.