Николай Тодоров реализира изключително важно попадение за своя Дънфърмлин при успеха с 2:1 над Еър Юнайтед в пряк сблъсък за оцеляване в шотландския Чемпиъншип. Българският нападател се разписа в 86-ата минута с удар от дистанция, изненадал вратаря на гостите Ейдън Макадамс. Таранът се бе появил на терена минути по-рано, за да хвърли в екстаз феновете на "Ийст Енд Парк".

Победата измъкна неговия отбор над зоната на изпадащите, където понастоящем се смъкна Еър. За Тодоров това е гол №6 през кампанията. До края на кампапията остават едва 2 кръга, а Дънфърмлин все още не си е осигурил оставането. Сезонът за клуба се обърка сериозно заради грешни мениджърски назначения. През есента тимът стартира с амбиция за завръщане във Висшата лига, но слабо начало на кампанията доведе рязка смяна на атмосферата и амбициите.