Българският футболист Николай Михайлов бе титуляр при поражението на неговия Мерсин с 0:1 като домакин на Газиантепспор. Срещата бе част от програмата на 25-ия кръг в елита на Турция.

Вратарят на националния ни тим бе предпочетен от треньора, да застане под рамката на Мерсин, българинът обаче допусна едно попадение в 36-ата минута на мача.

Ники Михайлов трябва да се присъедини към лагера на националния ни тим в следващите дни. Стражът е част от групата на Ивайло Петев от 23 играчи, на които ще разчита за предстоящата европейска квалификация с Италия. Мачът е на 28 март от 21:45 часа на Националния стадион "Васил Левски".

След загубата Мерсин е на 9-о място с 32 точки, а Газиантепспор е на 7-а позиция с 34 пункта. Лидер във временното подреждане на Турция е Бешикташ с 54 точки.