Вратарят Николай Михайлов изигра цял мач за своя Мерсин при равенството 1:1 със Самсунспорт в турнира за Купата на Турция. Мерсин се спаси от поражението в допълнителното време на двубоя, след като съперникът бе повел още 12-ата минута. Самсунспор откри чрец Бурхан Арман, а Мерсин изравни в 91-ата минута с гол на боливиеца Рикардо Педриел Суарес.

Със спечелената точка Мерсин натрупа 8 в актива си в своята група С на турнира за Купата на Турция.

Ники Михайлов и съотборниците му са втори във временното класиране, а лидер е Бурсаспор, който има 9 точки от 5 мача. Третият Фатих Карагюмрюк също е с пет двубоя и има 7 точки в актива си, а Самсунспор е последен с 5 точки.

Двубоят между Бурсаспор и Карагюмрюк е в четвъртък вечер и тогава окончателно ще е ясно класирането в групата, като първите два тима се класират на осминафиналите в турнира.