Българският вратар Николай Михайлов игра цял мач при равенството на младежката формация на Твенте 1:1 срещу връстниците си от Грьонинген. Условията за игра определено не спомогнаха много за добрия футбол, теренът бе лош, и през целия двубой духаше силен вятър, който оказа влияние за качеството на игра.

Лесли Наруолд откри за Твенте в осмата минута, но до края на полувремето само добрите изяви на Ники Михайлов помогнаха резултатът да се запази. Както отбелязва официалният сайт на клуба, българинът е извадил всяка топка, насочена към вратата му и е отказал съперниците при всяка възможност.

Ники Михайлов бе надвит само в 75-та минута, когато Дийкстра стреля от пряк свободен удар и прати топката неспасяемо точно под напречната греда.

В следващия кръг Твенте гостува на Утрехт на 24 ноември.