Българският национален вратар Димитър Иванков изигра пълни 90 минути при домакинската загуба на неговия тим Бурсаспор от Ескишехирспор с 1:2 в среща от 7-ия кръг на турската Суперлига.

Бюлент Кочабей отбеляза красив гол в мрежата на Иванков за 0-1, а в края на първата част Юла удвои аванса на гостите на 0-2, след като бе точен от бялата точка. Ибрахим получи червен картон и остави Бурсаспор с човек по-малко.

Волкан успя да отбележи почетния гол за домакините през второто полувреме, но те така и не успяха да стигнат до изравнително попадение.

Бюлент Кочабей получи жълт картон, след като при една борба в наказателното поле на Иванков, голмайсторът на гостите изрита грубо българския вратар.

След това поражение Бурсаспор остава на второ място във временното класиране с 15 точки.