Втора поредна загуба в рамките на четири дни записа отборът на Димитър Телкийски и Елин Топузаков Апоел Тел Авив. В този трети за тима мач през последните шест дни, Апоел отстъпи с 0:3 като гост на Бней Йехуда. Наситената програма определено се отрази на състава от столицата, като сега той има цяла седмица почивка, в която може да навакса с възстановяването.

Димитър Телкийски бе титуляр и игра 69 минута, а Елин Топузаков остана на резервната скамейка. Телкийски имаше една от най-добрите възможности да промени развоя на мача за Апоел, след като бе фаулиран в наказателното поле, но реферът не отсъди дузпа.

Първото полувреме бе изключително равностойно, като и двата тима не успяха да стигнат до попадение. Балдон, Галван и Атар обаче нокаутираха гостите само за 22 минути от втората част, с попадения в 56-та, 67-та и 78-та минути. Мачът бе прекъснат за няколко минути именно преди да започнат да падат головете, заради токов удар и спиране на част от осветлението.

Следващият мач на Апоел Тел Авив е срещу Бейтар Йерусалим на 7 февруари.