ПАОК с Димитър Бербатов сред титулярите победи Верия с 2:1 в двубой от 18-ия кръг на гръцкото първенство.

Благоевградчанинът се разписа от дузпа в 43-ата минута на срещата, а победният гол беше дело на Атанасиадис в 75-ата минута на срещата. Преди това Майевски в 65-ата минута беше изравнил резултата.

През първата част ще се запомни попадението на Бербатов, който успя да направи разликата в двубоя поне в първото полувреме.

Българският нападател се разписа от дузпа отсъдена за нарушение срещу Скондрас, а след като застана зад топката българинът се разписа за втори път през тази седмица, след като вкара и във вратата на Калони в турнира за Купата на Гърция.

Това е 4-ти гол на българина за първенство и общо пети за ПАОК, а попадението беше реализирано в 43-ата минута на срещата.

Майевски се възползва от грешка на Скондрас в 65-ата минута и успя да изравни резултата.

Победното попадения за тима от Солун падна в 75-ата минута, когато удар на Мак беше спасен от вратаря на гостите, кълбото попадна в Атанасиадис, който се разписа за 2:1.

В класирането ПАОК е на 3-о място с актив от 32 точки, а Верия е на 12-ото място с 19.