Националът Пламен Илиев получи комплименти от пресата в Румъния за представянето си, въпреки тежката загуба на неговия Динамо Букурещ от Университатя Крайова с 0:5.

Местното издание Gsp.ro анализира двубоя от елита на Румъния с обширен материал, подчертавайки, че Тигъра е бил единственият адекватен футболист от "кучетата".

„Само един играч на „Динамо“ показа класа при унижението в Крайова - това е вратарят Пламен Илиев, който имаше някои решителни намеси", пише изданието.

Решаващ за крайния изход се оказа червеният картон на Дениз Гяфер в 16-ата минута. За целия мач Университатя е отправил цели 29 удара по посока на вратата на Илиев, а 14 от тях са били точни.

Четвърт час за победителите пък записа юношата на ЦСКА Антони Иванов. Динамо е предпоследен във временното класиране с едва 6 точки.