Българският нападател Николай Тодоров пренесе силната си форма от контролите и в шампионата и започна ударно новия сезон в шотландския Чемпиъншип. Родният стрелец вкара за Инвърнес, но тимът му допусна пълен обрат за 1:3 във визитата на „Дънфърлмин“. Тодоров откри резултата след едва 88 секунди, след като се оказа най-съобразителен в наказателното поле на домакините. В 20-ата минута българинът получи контузия и бе заменен принудително. Само три минути по-късно Мъри от Атлетик изравни, а останалите два гола паднаха в заключителните 15 минути. След двубоя Тодоров бе прегледан обстойно, но добрата новина е, че контузията му е лека.

Това бе първи мач за първенство за Инвърнес, след като предходната кампания бе прекратена предсрочно още през март заради пандемията от COVID-19. През изминалия сезон родният играч реализира общо 7 попадения във всички турнири, а през лятото подписа нов договор с борещия се за завръщане в Премиершип тим.