Чикаго Файър постигна важна победа с 2:0 в домакинството си на Торонто от 20-ия кръг в Мейдър Лийг Сокър на САЩ. Това бе победа срещу пряк конкурент в дъното и позволи на отбора на Ерза Хендриксън да се отлепи от последното място във временното класиране.

Българинът Станислав Иванов влезе в игра в 77-ата минута на мястото на Крис Мюлер.

Героят за домакините в този мач бе колумбийският нападател Йон Дуран, който реализира и двете попадения за своя тим в началото на срещата. Той се разписа в 4-тата и 16-ата минута и тези два гола бяха достатъчни за отбора му да запише три точки в актива си.

С тази победа Чикаго излезе на 12-ото място в Източната конференция с 20 точки, изпреварвайки Торонто, който вече е 13-ти с 19 точки. Водач е Филаделфия Юниън, който днес победи Интер Маями като гост с 2:1.