Българският национал Васил Божиков не игра за Слован Братислава в дербито от последния кръг на словашкото първенство. Това се оказа и първа домакинска загуба на точки за действащия шампион на Словакия.

Още в 4-ата минута гостите от Жилина си вкараха автогол, но преднината на Слован не се запази за дълго след реализирана дузпа от състава на Жилина. В 33-ата минута тимът на Божиков отново поведе в резултата, но за втори път не успя да задържи преднината си и Бичахян, който реализира дузпа по-рано, изравни за 2:2 в 39-та минута. През втората част на мача нямаше голове, въпреки няколкото пропуска на отбора от Братислава.

Слован остава начело с актив он 17 точки, колкото има и Спартак Търнава. Жилина от своя страна е на трето място във временнот класиране с три точки по-малко.