ПАОК с Кирил Десподов в титулярния състав записа трудна победа с 3:1 в гостуването на Панетоликос от 24-ия кръг на редовния сезон в Гърция. Тимът от Солун губеше с 0:1 до 72-ата минута, но в рамките на секунди вкара два гола, а в добавеното време отбеляза и трето попадение.

Десподов беше в основата на гола за 2:1, а при 0:1, попадение на ПАОК не беше зачетено заради засада на българския национал, който асистира на Константелиас.

Илиас Хацитеодоридис изведе Панетоликос напред още в 5-ата минута, а след това гредите на два пъти спряха  ПАОК. Автогол на Торехон изравни резултата, а секунди по-късно атака, минала през Десподов, беше завършена  от Андрия Живкович за пълния обрат - 2:1. Малко след това Десподов беше заменен, а в края на мача Константелиас направи 3:1 за ПАОК.