Ал Дафра, с Георги Миланов в състава, записа нова загуба в първенството на ОАЕ и само чудо може да спаси тима от изпадане. Отборът отстъпи с 0:1 при гостуването си на Ал Шарджа, за който играха Миралем Пянич, Пако Алкасер и Костас Манолас. Миланов бе титиуляр, но бе заменен в 69-ата минута. Единственият гол в мача падна пет минути след смяната на българина, отбеляза го Салем Салех в 75-ата минута след асистенция на Пянич. Ал Шарджа доминираше през целия мач, но направи доста пропуски.

Успехът изкачи Ал Шарджа на трето място в класирането с 42 точки. Водач е Шабаб Ал Ахли с 49 точки, а втори е Ал Аин с 44. Ал Дафра на Миланов има скромните 8 точки и загуби 7 от последните си 8 мача.

Откакто премина от Левски в тима от ОАЕ, българският халф изигра 10 мача, в които записа две асистенции.