Българският национал Георги Костадинов и неговият  Арсенал Тула загубиха с 1:3 от Локомотив Москва на старта на футболното първенство на Русия.

Халфът остана на терена до 84-та минута, след което домакините вкараха два гола и направиха пълен обрат. Гостите от Тула поведоха в 22-та минута, когато защитникът Данил Степанов центрира от крилото за Сергей Ткачовкойто се разписа с удар от около 13 метра.
Локомотив изравни в 80-ата минута чрез Рифат Жемалетдинов, а секунди по-рано Арсенал остана с човек по-малко заради втори жълт на Артьом Соколов.

Старши треньорът Дмитрий Парфьонов извади Костадинов и вкара на негово място защитника Александър Довбня, но това не помогна и Локо вкара още два гола. Жемалетдинов вкара отново само две минути след смяната, а Фьодор Смолов оформи крайния резултат секунди преди края на редовното време.