Българският национал Йоан Стоянов отбеляза гол в трети пореден мач на своя израелски тим Апоел Беер Шева. Стоянов отбеляза първото попадение за Апоел Беер Шева при победата с 3:1 при гостуването на Ашдод от 13-ия кръг на футболното първенство на Израел. Той бе точен в 20-ата минута за 1:1, след като домакините бяха повели с гол на Джордан Ботака в шестата минута.

Йоан Стоянов бе титуляр и игра пълни 90 минути за отбора си. Другите две попадения за гостите бяха дело на Ротем Хатуел и Антонио Сефер съответно в 69-ата и 87-ата минути.

В 72-ата минута домакините останаха с човек по-малко заради втори жълт и съответно червен картон за Обейда Хатаб.
Тимът на Апоел Беер Шева заема пето място във временното класиране с 18 точки, а Ашдод е предпоследен, 13-и с 9 точки.