Андрей Гълъбинов и неговият Реджина допуснаха тежко поражение с 1:4 у дома срещу Комо в двубой от 37-ия кръг на Серия Б. Българският нападател  влезе в 66-ата минута при 1:2.

Комо поведе с 2:0 до почивката с голове на Виторио Паригини и Алекс Бланко. Седем минути след началото на втората част Херман Денис върна надеждите на домакините, които обаче не успяха да стигнат дори и до точката. Гълъбинов така и не успя да помогне на своя тим, който допусна нови два гола чрез Алберто Чери и Антонио Ла Гумина. Със загубата Реджина се свлече до 14-о място в таблицата в Серия Б с 46 точки, докато Комо се изкачи до 12-ото място с 47 точки.

Останалите българи във второто ниво на италианския футбол – Андреа Христов, Валентин Антов и Атанас Илиев останаха неизползвани резерви съответно за Козенца (1:1 с Пиза), Монца (3:0 срещу Беневенто) и Асколи (1:0 над Кремонезе).