Георги Миланов записа блестящ дебют за новия си отбор Ал Дафра. Халфът се отличи с две асистенции при изключително важната победа на тима си над Ал Фуджайра с 2:1 у дома. Срещата беше от 13-ия кръг на първенството на ОАЕ.

Той започна като титуляр и остана на терена до 83-ата минута, когато беше заменен от Уалид Каруи. Миланов игра с нетрадиционен номер - 50. Бившият футболист на Левски пропусна да запише името си сред голмайсторите, след като удари греда с шут от около 30 метра.

Двубоят започна с гол за гостите, които поведоха в 16-ата минута. Разписа се Еду. Девет минути по-късно Ал Дафра изравни. Миланов асистира на друг нов - Тиаго Леонко, който не сбърка за 1:1.

В 74-ата минута българският халф се превърна с асистент за бразилеца Клаудио, а бранителят се разписа за крайното 2:1.

Успехът беше едва втори за Ал Дафра от началото на сезона, като отборът вече заема предпоследно място със 7 точки. В следващия кръг Ал Дафра гостува на Ал Насър и при евентуална победа ще се изкачи над опасната зона.