Капитанът на националния отбор на България по футбол Кирил Десподов се оказа недостатъчен за ПАОК, за да може тимът да се поздрави с успех. Звездата на родния футбол реализира гол за 1:0, но неговият отбор загуби с 1:2 срещу ОФИ Крит от 9 кръг на гръцкото първенство.

Кирил Десподов започна като титуляр, но беше заменен при 1:1 в 77-ата минута.

За ОФИ Крит Даниел Наумов остана неизползвана резерва.

Кирил Десподов даде преднина за ПАОК в 36-ата минута след изящен гол от пряк свободен удар.

Само за 120 секунди през второто полувреме ОФИ Крит успя да обърне в своя полза след попадения на Таксиархис Фонтас и Еди Салседо.

Това бе първата от срещите, в които треньорът Разван Луческу няма право да води ПАОК, след като беше наказан да не води отбора си 23 дни.

След загубата ПАОК е на второто място със 17 точки, докато лидер с точка повече е Арис с 18. ОФИ Крит е на 6 позиция с 14 пункта.