Васил Божиков отбеляза един от головете за Слован Братислава при победата с 5:0 над Сеница в словашкото първенство. Това бе първи мач за шампионите след подновяването на сезона и те показаха, че нямат намерение да намаляват темпото от есента, когато дръпнаха с 5 точки пред единствения си преследвач Спартак (Търнава).

Божиков се разписа за 2:0 в 36-ата минута след центриране от корнер на Андре Грийн. Преди това Ален Мустафич бе открил резултата в 14-ата минута, а в началото на втората част Джаба Канкава съвсем сломи гостите.

Четвъртото попадение бе дело на привлечения от Атлетико Мадрид Иван Шапонич, който вкара само 7 минути след появата си на терена. В последните секунди сърбинът подаде на Ибрахим Рабиу, който оформи крайното 5:0.