Гьозтепе със Станимир Стоилов направи равенство 1:1 в гостуването си на Аланияспор в мач от 3-ия кръг на турската Суперлига. Срещата бе сравнително равностойна, като домакините владееха много повече топката, но това не даде някакъв сериозен резултат.

През първата част се наложи на Гьозтепе да прави принудителна смяна, след като Доган Ердоган получи контузия и бе заменен от Давид Тияник. В 45-а минута бившият футболист на ЦСКА 1948 Елитону спя да се разпише, за да открие резултата.

В началото на втората част Юсуф Йоздемир успя да изравни, като интересното е, че асистенцията дойде от бивш състезател на Берое Гаюс Макута. С това равенство Гьозтепе е 9-и с 3 точки в актива си, като записа три равенства и е все още непобеден. Аланияспор е на 12-о място с 2 пункта на сметката си.