Бившият нападател на Левски Станислав Костов влезе като резерва за своя Олимпиакос Никозия при равенството 1:1 като гост на Докса Катокопиа в мач от 16-ия кръг на кипърската Първа дивизия.

Голмайсторът на родното първенство от сезон 2018/2019 се появи в игра в 83-тата минута на мястото на бранителя Стелиас Андреу.

Домакините откриха резултата в 47-ата чрез Никос Енглезу, но в 74-та минута македонският национален вратар Дамян Шишковски получи червен картон и домакините останаха с човек по-малко.

В ситуацията бе отсъдена и дузпа, която беше пропусната, но четири минути след това камерунецът Едгар Сали изравни резулата след нов наказателен удар.

В класирането Олимпиакос е 6-ти с 23 точки, но и два мача по-малко. Докса е на 8-а позиция с 21 точки в актива си.