Бившият футболист на Левски - Андриан Краев дебютира, за своя нов клуб Каза Пия при победата с 1:0 над Ещрела Амадора като гост в мач от четвъртия кръг на португалската Примейра Лига.

Българинът започна от резервната скамейка, като влезе в игра в 80-ата минута на срещата. Единственото попадение в мача реализира Енрике Перейра в 61-ата минута.

Това бе първи успех за Каза Пия от началото на сезона, с който „гъските“ събраха 3 точки в актива си на 14-ото място във временното класиране след три загуби в първите три кръга.

За Анди Краев пък това бе първи мач от близо 9 месеца насам, след като игра за Левски срещу Ботев Враца на 9 декември, а след това отказа да поднови договора си и бе изваден от първия отбор до края на миналата кампания.