Уелингтън Финикс на Божидар Краев записа драматична победа с 1:0 като гост на Сидни. Срещата беше от 11-ия кръг на А-лигата. Българският нападател беше изгонен в 71-ата минута на мача, а неговият отбор завърши срещата с 9 души, след като в 86-ата минута Никълъс Пенингтън също беше отстранен от игра.

Уелингтън поведе в 10-ата минута на мача, когато Оскар Завада се разписа след подаване на Клейтън Люис. В 34-ата минута Краев получи първи си жълт картон, а в 71-ата минута - втори.

В добавеното време на двубоя Сидни пропусна две дузпи, изпълнени от Адам льо Фондър. Първо вратарят на гостите успя да спаси, а след това нападателят стреля в аут.

С успеха Уелингтън събра 14 точки е заема 6-о място във временното класиране, докато Сидни е с точка по-малко.