Вездесъщото представяне на Николай Тодоров с екипа на шотландския Инвърнес продължава. Българският нападател реализира единствения гол при победата с 1:0 над Арброут в мач от 22-ия рунд на местния Чемпиъншип.

Успехът изкачи отбора на Тодоров до петото място във временното подреждане, като Инвърнес е с 30 точки, докато четвъртият Дънфърмлин е също с толкова точки, но и два мача пасив.

В 69-ата минута домакините изпълниха свободен удар, а зад топката застана бранителят Камерън Харпър. Той пласира чудесно центриране в наказателното поле, където Тодоров между няколко защитници на Арброут се пребори и с глава прати топката в далечни ъгъл на вратата, пазена от вратаря Дерек Гастън.

Така Тодоров записа шестия си гол в 21 мача, от които 12 са като титуляр. Българинът също така е подал и за едно попадение.