Уелингтън Финикс с Божидар Краев навакса пасив от два гола при гостуването си на Мелбърн Сити в мач от 4-ия кръг на А-Лигата. Двубоят на "ААМИ Парк" завърши 2:2. Българският нападател започна срещата от резервната скамейка, но се появи в игра в 54-ата минута.

Той, заедно с Костас Барбарусис, бяха в основната на възраждането на Уелингтън, като новозеландците в крайна сметка стигнаха до трето равенство от началото на сезона в Австралия. В същото време това беше първа грешна стъпка за Мелбърн Сити през кампанията.

Двубоят започна отлично за домакините и в 16-ата минута Джейми Макларън откри от дузпа. В 34-ата минута Марко Тилио удвои.

Божидар Краев влезе в игра в 54-ата минута на мястото на Дейвид Бол, а малко след това негов гол беше отменен заради засада. Влизането на българина обаче даде импулс в играта на Уелингтън Финикс и в 79-ата минута Сам Сътън намали. В края на мача Барбарусис изравни за крайното 2:2. В добавеното време на мача бившият защитник на ЦСКА Томас Лам беше изгонен.

Мелбърн Сити има 10 точки и е лидер във временното класиране на А-Лигата. Уелингтън Финикс е 9-и с 3 точки.