Българският национал Момчил Цветанов игра цял мач при загубата на своя Гангуон с 1:4 у дома от Сеул в мач от последния кръг на редовния сезон на първенството на Южна Корея.

Тимът на фланговия футболист остава във втората шестица и ще играя мачове, за да избегне изпадането. Гангуон финишира на десето място от 12 тима с 37 точки.

Канг Санг-Хю откри резултата в 33-ата минута за гостите, а малко след това попадение на Матия Луич бе отменено заради засада. Гангуон успя да изравни в края на първата част след попадение от дузпа на Ким Дае-Вон.

През втората част Александър Палошевич (50), Йонг-Гю Йоон(57) и Юнг-Воок Чо (68) донесоха трите точки на Сеул. В края на мача Палошевич получи втори жълт картон и бе изгонен.