Александър Младенов започна като титуляр и вкара почетното попадение за своя Том Томск при загубата с 1:2 от Рубин Казан в мач от 4-я кръг в руското първенство.

Синът на Стойчо Младенов обаче не успя да доиграе мача докрай, след като трябваше да напусне терена в 93-та минута за втори жълт и съответно червен картон за грубо нарушение в гръб срещу съперников играч.

Домакините успяха да вземат убедителна преднина едва през второто полувреме. Квирквелия и Семак съответно в 64-та и 74-та минута вкараха за 2:0.

Българинът в състава на гостите върна едно попадение в 76-та минута от дузпа. Но изглежда нервите му не са издържали и той си изкара втори жълт картон минута преди последния съдийски сигнал.

След днешната победа Рубин заема 1-то място с пълен актив от 12 точки, а Том е на 10-то с 4.