Българският вратар Михаил Иванов се представи на много добро ниво за новия си отбор Фоджа и е със сериозен принос за победата с 2:1 над Барлета. След 5 кръга в дивизия Лега Про 1 (новото име на Серия С) Фоджа заема 9-о място със 7 точки.

Младият български вратар беше оставен от легендарния треньор Зденек Земан на резервната скамейка, но се наложи да влезе в игра две минути преди края на първата част заради червен картон на титуляра Сантарели при резултат 0:0.

В следващата атака на Фоджа обаче Коне Сау откри резултата, а десет минути след началото на втората част Инсине удвои. В 59-ата минута Мариота от дузпа намали. Въпреки че българският страж отклони топката, тя все пак спря в мрежата.

До края на мача Михаил Иванов спаси два пъти вратата си от сигурен гол и запази успеха за Фоджа.