Вратарят на Сиена Михаил Иванов не успя да помогне на своя Сиена в мача на младежите срещу Сампдория. Тимът от Генуа спечели с 2:0 и то като гост.

Мишо Иванов, който е капитан на Сиена, не успя да предотврати двете попадения на Пондако. Първото попадение падна в 31-та минута, а вторият гол дойде след точно изпълнена дузпа.

Лидер във временното класиране е Ювентус, като младите „бианконери” са спечелили 35 точки. Втората позиция е за Емполи с 31, а на трето място е Сампдория. Клубът от Генуа беше най-силен миналата година, когато завоюва всички купи в тази възрастова група. Сиена на Мишо Иванов е на четвърта позиция, а българският вратар не е пропуснал нито една среща от началото на сезона.

Пред Михаил Иванов се отварят и добри перспективи в първия тим, защото тимът преотстъпи финландеца Якола.

Въпреки това пред българския страж са титулярът Курчи, гъркът Елефтерополус и опитният италианец Манита.