Българският национал Михаил Александров записа няколко минути за своя Легия Варшава при категоричната победа с 5:0 над Ленчна в 20-ия кръг на полския шампионат. Бившият футболист на Лудогорец се появи като резерва в 73-ата минута, когато двубоят вече беше решен.

Легия започна бързо противника си и още в 5-ата минута Неманя Николич откри. В 20-ата Мирослав Радович се разписа за 2:0 и оттук до края всички въпросителни около крайния изход на срещата се разсеяха.

В 58-ата минута Радович и Николич комбинираха помежду си, за да може последният да направи резултата класически. Четвърт час преди края унгарецът оформи своя хеттрик, което доведе нещата до 4:0.

Последното попадение падна в продължението на срещата, когато Каспер Хамалайнен също записа името си сред голмайсторите.

Легия събра 35 точки на сметката си, които им отреждат третото място зад лидерите Лехия Гданск и Ягелония, които имат по 39. Ленчна от своя страна е твърдо последен с 18 точки.